Циклювання паркету
у Львові

Вас не радує старий пошарпаний паркет?

Ми зі старого зробимо новий. Робота відбувається :

 • Без запаху;
 • Без пилу.

Працюємо тоді коли Ви скажете. Ціни адекватні, робота проводиться на високому рівні, можна працювати навіть у 3 зміни. Якість лаків надає можливість продовжити життя вашого паркету на довгі роки, а час виконання робіт буде набагато швидшим, аніж заміна паркету.

Коли циклювання паркету не є доцільним:

 • Паркет в страшному стані, тріщини та вибоїни;
 • Товщина паркету менше 5 мм;
 • Паркет був залитий водою (затоплений), або розсохся;
 • Паркет загнив, або підлога виділяє вологу;
 • Дерев’яний жук.

Перевірити це не є складно: обої біля підлоги відслоїлися чи на паркеті видно дірки чи глибокі тріщини. Якщо так, це погано. Такі випадки в реальності бувають не часто, але перевірити в будь-якому випадку потрібно.

Процес циклювання проходить такими етепами:

 • Очищаємо приміщення, де будемо циклювати паркет;
 • Проводимо поверхню шліф машинкою 1-2 рази;
 • Проводимо поверхню плоско-шліфувальною машинкою;
 • Шпаклюємо тріщини;
 • Проводимо поверхню плоско-шліфувальною машинкою;
 • Лакуємо підлогу;
 • Знімаємо ворс з підлоги плоско-шліфувальною машинкою;
 • Лакуємо підлогу;

Ціна циклювання паркету залежить від:

 • Паркету — фігурний чи звичайний;
 • Фінансового бажання клієта (кількість слоїв паркету, якісь лаку та інше);
 • Площі циклювання;
 • Місця проживання кліента;
 • Потрібного результату.

Наша компанія — це найстаріша у нашій країні організація, яка надає послуги на професійному рівні по ремонту та відновленню дерев’яних підлог.

Наші спеціалісти якісно та швидко, згідно усіх правил та рекомендацій проведуть такі заходи як шліфування, відновлення та циклювання паркету.

Усе це поверне до нового життя вашу застарілу підлогу, зразу опісля того як ми проведемо повну або часткову її реставрацію. Ми можемо запропунувати клієнту різні варіанти робіт згідно фінансових можливостей клієнта, величезний спектр послуг, але ,водночас, професіоналізм усіх наших спеціалістів залишається на першому місці. Ми робимо все, щоб працювати з нами було зручно, приємно та комфортно.

Наша компанія працює швидко та у будь — який зручний для Вас час, навіть уночі. З максимально низьким шумом та практично без пилу, гарантуємо акуратне відношення до інтер’єру та Ваших меблів. Ми завжди максимально уважні до побажань наших клієнтів.

Паркет — це затишок, тепло та власний стиль вашої оселі. Ми допоможемо вам правильно доглядати за вашою підлогою, роблячи повний цикл робіт: циклювання підлоги, нанесення масла та воску, тонування та брошування. Наша фірма гарантує найвищий професійний рівень.

прайс

Вид роботиОдиниціі вимірюванняВартість в грн.
Повний спектр робіт А+ (цикльовка, лакування, шпаклювання, якісний лак)1 м²100
Роботи класу B+1 м²80
Роботи класу B1 м²75
Окремо по послугах
Циклювання паркету1 м²28
Шпаклювання паркету1 м²13
Лакування паркету 1 раз1 м²8
Встановлення паркету1 м²від 50
Плінтус (встановлення)1 м. пог.20
Монтаж підлоги дощаної1 м²50
Демонтаж підлоги1 м²10
Демонтаж паркету1 м²20

В циклювальну машину встановлюються полотна наждачного паперу різної зернистості, при запуску машини наждачний папір приводиться в дію, та в процесі обертання ошкурює дерев’яну поверхню підлоги.

Механічна цикльовка паркету являється першочерговим та основним етапом циклювання паркету та виготовляється шляхом використання спеціальної циклювальної машини, яка представляє собою шліфувальний апарат великого розміру.

Ми надаємо послуги по професійній реставрації чи циклюванню паркетної підлоги у Львові та Львівській області. Своєю клопіткою працею, наполегливістю та відповідальністю ми змогли довести собі та нашим клієнтам наш професіоналізм та надійність. Наша компанія виконує роботи будь-якого типу складності не дивлячись на великомасштабні площі покриття. Пам’ятайте, що вартість послуги циклювання паркету являється набагато дешевшою , аніж встановлення нового покриття.

Наша компанія — це найстаріша у нашій країні організація, яка надає послуги на професійному рівні по ремонту та відновленню дерев’яних підлог.

Наші спеціалісти якісно та швидко, згідно усіх правил та рекомендацій проведуть такі заходи як шліфування, відновлення та циклювання паркету. Усе це поверне до нового життя вашу застарілу підлогу, зразу опісля того як ми проведемо повну або часткову її реставрацію.

Паркет — це затишок, тепло та власний стиль вашої оселі. Ми допоможемо вам правильно доглядати за вашою підлогою, роблячи повний цикл робіт: циклювання підлоги, нанесення масла та воску, тонування та брошування. Наша фірма гарантує найвищий професійний рівень.

Ми можемо запропунувати клієнту різні варіанти робіт згідно фінансових можливостей клієнта, величезний спектр послуг, але ,водночас, професіоналізм усіх наших спеціалістів залишається на першому місці. Ми робимо все, щоб працювати з нами було зручно, приємно та комфортно. Наша компанія працює швидко та у будь — який зручний для Вас час, навіть уночі. З максимально низьким шумом та практично без пилу, гарантуємо акуратне відношення до інтер’єру та Ваших меблів. Ми завжди максимально уважні до побажань наших клієнтів.

телефонуй (096)-03-200-20

Відгуки

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

*

code